narzedzia-do-gratowarki-costa-01.jpg

Narzędzia do szlifierki szerokotaśmowej Costa

Darmowe testy dyskiami Boeck w maszynie Costa m.in. w MD4, MD5.

Narzedzia Boeck są kompatybilne z uchwytem M14, mocowaniem Costa Lock, jak również istnieje możliwość zakupu adapteru szybkiego montażu QUICK Lock.

Dyski do gratowania Boeck Technology służą do usuwania zadziorów pierwotnych i wtórnych, jak również do zaokrąglania krawędzi blach. W zależności od rodzaju obrabianego przedmiotu, wymagań jakości powierzchni i stopnia zaokrąglenia krawędzi należy wybrać odpowiednie konfiguracje (edycje) płótna ściernego.


Dysponujemy dyskami do gratowania do stali węglowej, stali nierdzewnej (INOX), aluminium, miedzi, do blach z folią, warstwą ocynku lub detali z dużą ilością otworów.

Materiał ścierny używany w narzędziach to cyrkon, ceramika, węglik krzemu, korund lub Cubitron II, z najbardziej wydajnym ziarnem ściernym dostępnym na rynku. Boeck Technology to jedna z najbardziej innowacyjnych firm w branży obróbki metalu.


Szczotki Boeck z włóknina Scotch-Brite posiadają bardzo duża gęstość płótna ściernego, materiał jest cięty laserem, dzięki czemu zachowana jest struktura materiału ściernego. Dysk z podwójną wersją ma około 30% materiału więcej niż w wersji pojedynczej, dłuższa żywotność, zalecany jest w przypadku mocnego zaokrąglenia krawędzi, do blachy z folią lub ocynkowaną.

Włóknina Scotch-Brite™ to włóknina o dużej elastyczności, używana do skomplikowanych i precyzyjnych prac - nie zmienia geometrii elementu obrabianego. Wyjątkowo skutecznie i szybko nadaje wykończenie powierzchni i ma długą żywotność. Użycie włókniny nadaje jednolite wykończenie przez cały okres użytkowania materiału.

narzedzia-do-gratowarki-costa-02.jpg

Wersja HERO - aż 4 razy szybsze gratowanie, wyjątkowa elastyczność, duża gęstość lameli ściernych. Idealny tam, gdzie wymagany jak jest największy promień. Wersja HERO zwiększa wydajność i szybkość procesu gratowania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo narzędzia do obróbki po cięciu plazmą, tlenem jak również materiały ścierne do szlifowania wstępnego czy końcowego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na darmowe testy z użyciem dysków Boeck.

narzedzia-do-gratowarki-costa-03.jpg

Testy – Dyski do gratowania Boeck Technology w maszynie Costa

narzedzia-do-gratowarki-costa-04.jpg

Testy – Dyski do gratowania Boeck Technology w maszynie Costa


Viktor Puček - KPL Trading sp. z o.o.


Wybór produktów