SEGMENTY DO GRATOWANIA BOECK

Segmenty do gratowania używane są do procesów gratowania na sucho i na mokro w maszynach TIMESAVERS. W zależności od widma obrabianego przedmiotu i pożądanego wyniku obróbki krawędzi, wybierane są różne kombinacje włóknin ściernych i materiałów ściernych. To właśnie ta kombinacja jest decydującym czynnikiem dla optymalnego procesu produkcyjnego.

Segmenty te dostępne są we wszystkich edycjach oraz w trzech różnych wymiarach: ŚREDNICA 900 mm, ŚREDNICA 1200 mm, ŚREDNICA 1500 mm.

Entgratsegment_brown-250x141.png brown-edition.png

Edycja brązowa to uniwersalna edycja, która może być stosowana do dowolnego rodzaju blachy.

Entgratsegment_blue-250x141.png brown-edition.png

Segment idealny do usuwania zadziorów i gratu, gdy wymagany jest większy promień szlifowania, prowadzi on do silnego zaokrąglenia krawędzi. Idealny do stali nierdzewnej.

Entgratsegment_grey-250x141.png brown-edition.png

Zwłaszcza w przypadku elementów aluminiowych i plastikowych zapewnia bardzo dobre zaokrąglenie krawędzi. Powierzchnia przedmiotów obrabianych otrzyma delikatny wzór.

Entgratsegment_green-250x141.png brown-edition.png

Segment miękki, idealny do usuwania zadziorów i zaokrąglania krawędzi blach z wycięciami i otworami.

Entgratsegment_gold-250x141.png brown-edition.png

Segment gratujący jest idealny do usuwania zadziorów z zewnętrznych krawędzi blachy. Długa żywotność i silnie zaokrąglenie krawędzi uzyskuje się dzięki wyjątkowo twardemu materiałowi wykonania.

Entgratsegment_darkbrown-250x141.png brown-edition.png

Segment gratujący w tej wersji zapewnia mocne szorstkowanie powierzchni i jednocześnie zaokrąglenie krawędzi dzięki kombinacji wyjątkowo szorstkich materiałów ściernych.

Entgratsegment_red-250x141.png brown-edition.png

Czerwona edycja zapewnia mocne szorstkowanie powierzchni i jednocześnie mocne zaokrąglenie krawędzi.

Entgratsegment_synthetic-250x141.png brown-edition.png

Edycja syntetyczna wykorzystywana jest w maszynach do gratowania na mokro. Segmenty syntetyczne są wyposażone w wodoodporną włókninę (włókno syntetyczne) i ścierniwo. Wysokiej jakości materiały wierzchnie są impregnowane, aby zapobiec zamoknięciu i zatkaniu narzędzia.