Kilka słów o naszej firmie KPL Trading Sp.z o.o.

W razie jakichkolwiek pytań skontakuj sie z nami telefonicznie bądź mailowo.

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą, która specjalizuję się w doradztwie i sprzedaży narzędzi do obróbki metali po cięciach laserowych, plazmowych, gazowych, strumieniem wodnym i wykrawaniem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku czeskim i słowackim. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usuwania gratu wstępnegi i wtórnego, usuwania żużla, tlenków, zaokrąglania krawędzi oraz szlifowania końcowego.

Celem naszej firmy jest profesjonalna opieka klienta, staramy się w pełni dostosować do Państwa wymagań, zapewniając najwyższą jakość usług. W szczególności budujmy relacje długoterminowe oparte na profesjonalizmie i wzajemnym zaufaniu.

Produkty przez nas dostarczane są innowacyjne, najwyższej jakości, oferujemy pełne portfolio firmy Boeck.

Z przyjemnością doradzimy wyborze nowych procesów technologicznych dostępnych na rynku, jak również udzielimy porad i pomocy, aby znaleźć jak najlepsze ekonomiczne oraz ergonomiczne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Authentec, Boere, Bütfering, Costa, Dmc, Emc, Ernst, Fladder, Gecam, Heesemann, Houfek, Jonsen, Kuhlmeyer, Lissmac, Loeser, Loewer, Madora, Midwest, Ns Máquinas, Peitzmeier, Pola E Massa, Q-Fin, Rwt, St. Link, Timesavers, Tripuris, Vg Machine, Viet, Weber, Wöhler, Wolters.